| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

از امروز 94/9/10 افرادی که در همایش ثبت نام می نمایند فقط مقاله انها در کتابچه و سی دی همایش چاپ می شود و استند نصب پوستر به این افراد تعلق نمی گیرد.

با توجه به این که برنامه ریزی اختصاص استند ارائه مقالات پوستر به پایان رسیده است، از این پس آن دسته از شرکت کنندگان که مقالات آنها به صورت پوستر پذیرش شده و ثبت نام هم نموده اند مقالات آنها در کتابچه و سی دی همایش چاپ می گردد اما استند جهت نصب در محل همایش به این افراد تعلق نمی گیرد و نیاز به ارسال پوستر نیست. لازم به ذکر است که به این دسته افراد گواهی ارائه مقاله داده می شود.


ادامه مطلب1394/09/10

تغییر نرخ شرکت در همایش بعد از تاریخ یک شنبه 94/09/08

به اطلاع کلیه علاقه مندان به شرکت در همایش ملی بهداشت محیط ایران می رساند، نرخ ثبت نام در همایش تا روز یک شنبه 94/09/08 طبق نرخ جاری خواهد بود و بعد از این تاریخ 25 درصد به کل هزینه ها اضافه خواهد گردید. لذا متقاضیانی که تا کنون نسبت به ثبت نام در همایش اقدام ننموده اند تا تاریخ ذکر شده فرصت خواهند داشت که با نرخ معمولی در همایش شرکت نمایند. این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.


ادامه مطلب1394/09/04

راهنمایی شرکت در انتخابات انجمن علمی بهداشت محیط ایران

با توجه به برگزاری انتخابات انجمن علمی بهداشت محیط ایران هم زمان با برگزاری هجدهمین همایش ملی بهداشت محیط اطلاعات تکمیلی و راهنمایی شرکت در انتخابات این انجمن بر روی سایت همایش در قسمت اطلاع رسانی زیر منوی فایلها موجود می باشد.


ادامه مطلب1394/08/25

عکسهایی خوابگاه پسرانه شهید فهمیده

یکی از خوابگاه هایی مورد استفاده در همایش جهت آقایان خوابگاه شهید فهمیده است که جهت مشاهده متقاضیان عکسهایی آن در منوی اطلاع رسانی زیر منوی فایلها قرار داده شده استدر معرض نمایش قرار می گیرد

ادامه مطلب1394/08/19

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر